Питання до тесту:

За 5 кг апельсинів і 6 кг лимонів заплатили 150 грн. Скільки коштує 1кг апельсинів і скільки 1 кг лимонів, якщо 4кг апельсинів дорожчі за 3 кг лимонів на 3 грн.?

Варіанти відповідей на тест:
  • 12грн- 1кг апельсинів; 15 грн- 1кг лимонів

  • 15грн- 1кг апельсинів; 12 грн- 1кг лимонів

  • 10грн- 1кг апельсинів; 16 грн- 1кг лимонів

  • 16грн- 1кг апельсинів; 10 грн- 1кг лимонів