Питання до тесту:

За 7 кг апельсинів і 4 кг лимонів заплатили 350грн. Скільки коштує 1 кг апельсинів і 1 кг лимонів, якщо 5 кг апельсинів дорожчі за 2 кг лимонів на 80 грн?

Варіанти відповідей на тест:
  • 30 грн, 35 грн

  • 20 грн, 25 грн

  • 20 грн, 30 грн

  • 25 грн, 30 грн